Spoločnosť JANUS je známy upratovací servis v Rakúskej Viedni pre ktorý realizujeme čistiace práce vo výškachumývanie sklených fasád. Ich motto je fair, sicher, sauber, čo znamená spravodlivo, bezpečne, čisto a to samozrejme vyžadujú aj od svojich dodávateľov.

Pre spoločnosť CONCO realizujeme údržbu a rekonštrukcie striech a výškové práce. Osvedčili sme sa na viacerých náročných projektoch s komplikovaným prístupom. Cenia si predovšetkým komplexnú a kvalitnú realizáciu zverených projektov na kľúč.


Pre spoločnosť ELTON realizujeme stavebné a výškové práce. Na konte máme viacero úspešných projektov od rekonštrukcie spoločných priestorov bytových domov, cez rôzne stavebné úpravy, až po opravy a montáže bleskozvodov na výškových fasádach.


Technoklima UH je moravská spoločnosť s pôsobnosťou po celej Českej Republike, pre ktorú vykonávame servisy a montáže klimatizačných zariadení. Cenia si nás pre bezproblémový priebeh montáží, flexibilitu a schopnosť poradiť si aj pri tých najnáročnejších projektoch.


Hotel SOREA regia v Kráľovskom údolí v Bratislave je trojhviezdičkový hotel, na ktorom okrem pravidelnéhoumývania okien vo výškach zabezpečujeme aj nárazové upratovanie pri vyčerpaní možností kmeňových pracovníkov.

 

Aj vďaka Vám stále rastieme

20
zaškolených pracovníkov

150
spokojných klientov

300
odovzdaných projektov

Naši klienti